Marek Konwa

Sponsorzy

1. Volkswagen Samochody Użytkowe

Część koncernu Volkswagen AG specjalizująca się w produkcji pojazdów dostawczych i ciężarowych.

2. Sponsorzy główni

Kaczmarek Electric S.A. to ogólnopolska sieć hurtowni elektrotechnicznych. Posiada już prawie 100 oddziałów w całej Polsce! Cezary Kaczmarek jest także organizatorem cyklu maratonów: „Grand Prix Kaczmarek Electric MTB”. Współpracujemy razem praktycznie od samego początku mojej profesjonalnej kariery i dzięki otrzymanej pomocy finansowej mogę sobie pozwolić na wyposażenie siebie we wszystkie niezbędne rzeczy, których nie udało mi się otrzymać od innych sponsorów.

Przede wszystkim pragniemy zaoferować Państwu usługi z zakresu kompleksowego wykonania wszelkiego rodzaju elewacji budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych, magazynowych, a także obiektów użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługi remontowo-budowlane, elektryczne, aranżacyjne i doradzcze.

SCOTT na Polskę, to producent: rowerów, butów, nart, kasków, gogli i innych akcesoriów sportowych.

3. Sponsorzy normalni

Seria stymulatorów treningowych Compex SPORT oferuje produkty przeznaczone zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i dla fanów sportu rekreacyjnego. Możliwość spersonalizowania treningu poprzez funkcję muscle intelligenceTM pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów oraz regeneracji po ciężkim treningu, czy zawodach. Osobiście używam najwyższy model SP 8.0.

Koronki do MTB, szosy i przełaju, wszystkie rozmiary a teraz najnowsze produkty Ovalne! Kup i przekonaj się sam, jeśli się nie sprawdzą zwrot pieniędzy gwarantowany.

Najwyższej jakości łożyska ceramiczne do kół, suportów, jak również łańcuchy, wózki do przerzutki tylnej.
Ceramicspeed pozwala pokonywać WATY! Duńska produkcja, wybierane przez światową czołówkę MTB i World Tour.

Najlepsza odzież kolarska w Polsce!
Jesteśmy producentem profesjonalnych strojów sportowych z ponad dwunastoletnim doświadczeniem. To właśnie dzięki doświadczeniu tak wielu sportowców wybiera naszą odzież nie tylko do startów ale i z myślą o intensywnych treningach. Ręcznie szyte w Polsce produkty utrzymują najwyższą jakość i dbałość o każdy szczegół. Specjalizujemy się w kreacji wizerunków teamów sportowych.

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Od 10 lat specjalizujemy się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Garmin to światowy lider w dziedzinie nawigacji satelitarnej, firma zatrudnia ponad 11400 pracowników w 50 oddziałach na całym świecie. Zostałem wyposażony min w: licznik rowerowy Garmin 520, kamerkę VIRB 4K oraz zegarek Vivoactive.

Suplementy i odżywki dla sportowców czeskiej firmy Nutrend. Bogata oferta w różnorodne produkty o wielu smakach pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Ręcznie składane koła w Niemczech, a priorytetem jest każdy szczegół. Dopracowany każdy techniczny detal co przenosi się na właściwości jezdne a głównie sztywność i prowadzenie roweru. W Polsce dostępne dzięki Wojczal-bike.pl.

Ręcznie robione szytki i opony „open tubulars”, prosto z rodzinnej firmy we Włoszech. Największą popularnością cieszą się szytki przełajowe używane przez czołowych zawodników na świecie.

Jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem komponentów marek: CHALLENGE, FORCE, SIXPACK, BIKEworkx itd. Tworzą ją ludzie z doświadczeniem, bez reszty poświęcający się pasji sportowej. Naszą siłą jest kompetentna ekipa ludzi pracujących dla Państwa.

Różnego rodzaju skarpety kolarskie w mega pasujących kolorach do aktualnych trendów, na każdą pogodę i porę roku!

Radello Sport zaopatrza mnie w produkty Sportsbalm, które pomagają mi przed, w trakcie oraz po zawodach.

Od 1977 roku Superfeet (wkładki do butów, niedługo też obuwie) przyczynia się do niezwykłych osiągnięć ludzi, zmieniając komfort i działanie ich butów. Wszystkie nasze produkty są zgodne z zasadami biomechaniki układu ruchu a ich kształt oparty jest na założeniach medycyny podiatrycznej. Pomagają w szerokim zakresie problemów związanych ze zdrowiem stóp.

Trezado to Polski nowoczesny płyn do uszczelniania opon zwykłych oraz bezdętkowych, testowany przeze mnie na najtrudniejszych trasach Pucharu Świata!

Dzięki Marcinowi będę miał możliwość używać różne części, które posiada w swojej ofercie min. pedały LOOK S-track!