banerLondon Olympic Games 16th place
Marek Konwa

Sponsorzy

1. Sponsorzy główni

Stowarzyszenie sportowe zrzeszające dzieci zaczynające przygodę z kolarstwem. Od samego początku są pod opieką doświadczonego sztabu szkoleniowego, który dba o najlepsze przygotowanie ogólnorozwojowe oraz praktyczne! Mam przyjemność być jednym z Trenerów, skupiam się głównie na treningach przełajowych oraz MTB.

Firma Pro-Kan Usługi Projektowo-Budowlane specjalizuje się w projektowaniu sieci, przyłączy i instalacji wodociągowych, sanitarnych i gazowych. Zajmujemy się również projektami wielobranżowymi budynków, zagospodarowania działki, zjazdów z dróg gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

Jest jedynym w Polsce oficjalnym dystrybutorem komponentów marek: CHALLENGE, FORCE, SIXPACK itd. Tworzą ją ludzie z doświadczeniem, bez reszty poświęcający się pasji sportowej. Naszą siłą jest kompetentna ekipa ludzi pracujących dla Państwa.

KONWA bike – ręcznie składane w Polsce przez Marka Konwę customowe rowery MTB oraz GRAVEL, które można skonfigurować według własnych potrzeb w zakładce zbuduj rower na stronie www.konwabike.pl

2. Sponsorzy wspomagający

Profesjonalne koła rowerowe ręcznie składane w Polsce, wieloletnie doświadczenie w branży i najlepsze ceny na rynku!

Zębatki do MTB, szosy i przełaju, wszystkie rozmiary a teraz najnowsze produkty Ovalne! Kup i przekonaj się sam, jeśli się nie sprawdzą zwrot pieniędzy gwarantowany.

Chęć stawania się lepszym i szybszym – to napędza do treningów. Sami aktywnie trenujemy i ścigamy się. Z naszej pasji powstał INPEAK, marka pod którą oferujemy najwyższej klasy mierniki mocy. Dokładnie takie, o jakich marzyliśmy jako kolarze.

Różnego rodzaju skarpety kolarskie w mega pasujących kolorach do aktualnych trendów, na każdą pogodę i porę roku!