Marek Konwa

Team

Volkswagen Samochody Użytkowe

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team reprezentuję od 1 Listopada 2016. Bardzo się ciesze, że będę członkiem grupy, który rozwija się bardzo prężnie i właśnie od nowego sezonu MTB wstąpi do grona grup UCI. W składzie na rok 2017 znajdą się:

-XC: Katarzyna Solus-Miśkowicz, Marek Konwa, Marceli Bogusławski i Jakub Zamroźniak.

-Maraton: Michalina Ziółkowska, Bogdan Czarnota, Michał Ficek

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 2016

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 2016

Maciej Zabłocki – manager.  Założyciel grupy Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team!

12654512_1094782627240973_7294012106021658284_n

Maciej Zabłocki – manager

 

Bogdan Czarnota – trener.  Wykorzystując swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie od 2010 roku zajmuję się trenowaniem najlepszych zawodników kolarstwa górskiego w Polsce. My zaczęliśmy swoją współpracę po moim powrocie z kontuzji ręki.

Bogdan Czarnota - trener

Bogdan Czarnota – trener

 

Arkadiusz Perin – trener koordynacji. Jak już brać się do roboty to tylko z najlepszymi, dlatego też Aro pomoże mi uspokoić myśli a wzmocnić ciało! Najlepsze jest to, że tym sposobem się mniej zmęczę na wyścigu :)

Z Arem na rozjeździe

Z Arem na rozjeździe

Siła naturalna

Siła naturalna

 

Maciej Wojtowiczmechanik. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat wykorzystuje w swoim serwisie – Bike Doctor Service w Bielsku-Białej, współpracujemy razem od kilku lat.

Maciej Wojtowicz ze mną u siebie w serwisie, Bike Doctor Service, Bielsko-Biała

Maciej Wojtowicz ze mną u siebie w serwisie, Bike Doctor Service, Bielsko-Biała

 

Kasia i Julek – moja rodzina, która mnie zawsze wspiera. Kasia jak tylko ma czas jeździ ze mną na zawody i jest moją prywatną masażystką :D, stoi w boxie, czy na bufecie. Nawet wtedy, gdy błota jest po kostki i woda wlewa się do butów, ale to dla niej żaden problem :)) Jeśli nie może ze mną jechać na wyścig a ja wracam do domu, to czeka na mnie ciepły obiad a następnego dnia czyste rzeczy na trening!

IMG_1222

Kasia & Julek :)

Na wyścigu MTB w Austrii :)

Mariusz Miśkowicz – fizjoterapeuta. Specjalista od mięśni i kości, zawsze coś wymyśli, gdy mam bolący problem heh

IMG_3759

Mariusz Miśkowicz

 

Compex, Nutrend, Sportsbalm – regenercja. O moją regenerację dba Compex, nie tylko po treningu, czy przed zawodami. Jest to możliwe nawet w podróży, dzięki łatwemu montażowi na mięśnie i bezprzewodowej łączności. Żeby tego było mało maści SportsBalm i odżywki Nutrend także przyczyniają się do szybszej regeneracji, ale nic nie zastąpi spokojnego długiego snu!

NUTREND

COMPEX

SPORTSBALM