MP CX 2023_II_2992Mistrz Polski CX 2024-2011, 2007-2005
11903912_886986108047254_8679905300039951194_nTo co zobaczysz nikt Ci nie zabierze…
mBmktkpTURBXy8zNTVmNDliZjhkNzk2YzIzZDBlMjllMDE3OTA0M2Q3Ni5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCwwWicemistrz Świata U23 – Champery 2011
Marek Konwa

Mistrzostwa Polski w Przełaju – Bieganów 2014

Marek Konwa 14

Wczorajszy wyścig zaliczam do bardzo udanych !:) Cel osiągnięty! Koszulka Mistrza Polski obroniona. Już po drugiej rundzie na prowadzeniu zostałem z Mariuszem Gilem, a na trzeciej udało mi się odjechać i tak do końca wyścigu powiększałem swoją przewagę. Trasa była ciężka, techniczna po prowadzona została częściowo przez las, trawę i asfalt. Trasę znałem, bo już nieraz tam startowałem na Pucharze Polski w tym roku jednak zostało wprowadzone kilka zmian, dlatego też w sobotę pojechałem na trening do Bieganowa.  Na mecie zameldowałem się 57 s przed Mariuszem Gilem i prawie 3 minuty przez Andrzejem Kaiserem.

Mistrzostwa Polski CX

Choć sezon przełajowy jest tylko przygotowaniem do sezonu MTB i nie jestem w szczytowej formie tym bardziej cieszę się , że udało mi się stanąć na najwyższym stopniu podium. Teraz czas na kilka dni odpoczynku a od poniedziałku  zabieramy się do ciężkiej pracy na zgrupowaniu w Calpe, gdzie skupię się już tylko na przygotowaniu do sezonu XC.  A jak będzie w tym roku… czas pokaże! Mam nadzieję, że pech odpuści, szczęście dopisze i będę w stanie walczyć o jak najwyższe lokaty!

Dziękuje wszystkim kibicom, których doping zawsze mnie motywuje oraz tym którzy przyczyniają się do moich wyników ! :)