Marek Konwa

Mistrzostwa Polski Przełaj Sławno, złota drużyna VW!

208A1165

Mistrzostwa Polski Przełaj Sławno 2017, Marek Konwa

Sam wyścig bardzo ciekawy, może ze strony kibica nie było tak widać, ale na pewno dla mnie do lekkich nie należał. Odmrożone części ciała to niezbyt przyjemna sprawa;/ Walczyliśmy z Marceli Bogusławski – Athlete od samego startu do samej Mety na tyle ile przygotował nas Trener CzarnotaTrening :) Wynik wyszedł sam, oczywiście przy wiaderku szczęścia na tej oblodzonej trasie. Kto dziś skończył bez żadnego upadku, szacunek! Mi poza jednym potknięciem się to udało, nie wspominając o gumie na koniec wyścigu heh Ale lepiej teraz niż na Mistrzostwach Świata w Luksemburgu, gdzie dostałem powołanie z kadry, co cieszy.

Mistrzostwa Polski Przełaj Sławno 2017, Marek Konwa

Jestem bardzo zadowolony z 5tego już obronionego tytułu Mistrza Polski w Elicie i to z rzędu. Nie byłoby to raczej możliwe bez pomocy wielu Osób (One wiedzą o kogo chodzi) a także Sponsorów, którzy są z nami w dobrych i złych chwilach (zaledwie pół roku temu jeszcze chodziłem ze złamaną ręką i nadgarstkiem, gdyby nie pomoc znajomych lekarzy nie wiadomo co by było).

Mistrzostwa Polski Przełaj Sławno 2017, Marek Konwa

To pierwsze moje mistrzostwa w nowej drużynie Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team, dzięki wspaniałej postawie: Katarzyna Solus-Miskowicz Marceli Bogusławski – Athlete Bogdan Czarnota wygraliśmy klasyfikację drużynową :)) !!!! Gratulacje dla całej ekipy oby tak dalej.

Mistrzostwa Polski Przełaj Sławno 2017, Marek Konwa

Zdjęcia: TMFOTO