Marek Konwa

Kaczmarek Electric MTB: Marek zaprasza do Zielonej Góry

GP Kaczmarek Electric MTB Zielona Góra

W najbliższą niedzielę Marka można będzie spotkać podczas maratonu  serii Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Będzie to już piąta edycja z tego cyklu, po zawodach w Olejnicy, Sulechowie, Kargowej i Lubrzy, a tym razem zawodnicy będą się ścigać na trasie w Zielonej Górze.

Na trasie, którą pomagał wytyczać Marek – oficjalny patron imprezy Kaczmarek Electric MTB, będzie można pojechać dystans mini – ok. 15 km oraz mega – ok. 45 km. Dla licznych kategorii wiekowych przygotowano wiele atrakcyjnych nagród, w tym 5500 złotych do podziału wśród startujących w elicie. Na każdego jednak, kto spróbuje swoich sił, czekać będzie na mecie pamiątkowy medal.

Marek zaprasza na wyścig Kaczmarek Electric MTB Zielona Góra

Marek zaprasza na wyścig Kaczmarek Electric MTB Zielona Góra

Marek do Zielonej Góry przyjedzie jako „nowy – stary” mistrz Polski, bowiem w Żerkowie 7 lipca obronił tytuł sprzed roku. Po tym sukcesie mógł sobie pozwolić na trochę więcej odpoczynku, który był także potrzebny ze względów zdrowotnych.

– Po mistrzostwach Polski miałem więcej odpoczynku. Trochę czasu spędziłem odwiedzając lekarzy aby ustalić przyczyny bóli żołądka, które dopadły mnie w czasie weekendu. Po różnych badaniach diagnoza brzmi, że to było tylko silne zatrucie. Dlatego nie zabraknie mnie na trasie w Zielonej Górze – podkreśla Marek.

Początek zmagań w niedzielę o godzinie 11.00.

Autor: MG